JAUNO HOREOGRĀFU KONKURSS

Pieteikšanās un

nolikums:

Rīgas Baleta skola izsludina konkursu “Horeogrāfijas piedāvājums PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” Rīgas Baleta skola III kursa kvalifikācijas eksāmena jauniestudējumam”. 

Jau divus gadus pēc kārtas, domājot par radošās darbības attīstību, nākotnes profesionālās dejas auditoriju un jaunu dejas izrāžu pieejamību skatītajam Latvijā, Rīgas Baleta skola veido radošus projektu jauniešiem – jauniestudējumus izlaiduma kursiem. 

Konkursa mērķis ir iestudēt un sagatavot mākslinieciski augstvērtīgu oriģinālhoreogrāfiju skolas klasiskās dejas izlaiduma kursa un laikmetīgās dejas izlaiduma kursa kvalifikācijas darbam, kurā izglītojamie var un spēj apliecināt savas profesionāli mākslinieciskās prasmes.

Konkursam aicināti pieteikties baleta, laikmetīgās dejas, mūsdienu dejas horeogrāfi, kas apgūst vai ir ieguvuši augstāko izglītību dejas jomā. 

Horeogrāfija tiek veidota, izmantojot tikai viena (klasiskās dejas programmas vai laikmetīgās dejas programmas) izlaiduma kursa audzēkņus. 

 konkursa nolikums:  (rigasbaletaskola.lv)