Laikmetīgās dejas izglītības programmas koncerts “OTRAIS”
Šī gada 3. februārī NMV Rīgas Baleta skola notika laikmetīgās dejas izglītības programmas koncerts “Otrais”.
Paldies koncerta rīkotājiem – laikmetīgās dejas izglītības programmas vadītājam Dmitrijam Gaitjukevičam un pedagogiem – Annai Novikovai-Tilčikai un Sandrai Lapiņai!
Paldies NMV Rīgas Baleta skola audzēkņiem un koncerta viesiem – Lietuvas Nacionālās M. K. Čurļoņa Mākslas skolas laikmetīgās dejas programmas audzēknēm Augustei Varaškevičiūtėi un Ditėi Liepai Karosaitėi, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem – Mārītei Supei un Artūram Nīgalim, Alinai Mihailovai, Arinai Bubovičai.
Paldies pedagogiem un horeogrāfiem – Olgai Žitluhinai, Dmitrijam Gaitjukevičam, Rūtai Pūcei, Andrim Bukolovskim, Alīnai Saveļjevai, Anna Novikovai-Tilčikai, Sandrai Lapiņai!
Paldies arī NMV Rīgas Baleta skola vadītājai Agnesei Andersonei, NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla Lietuvas Nacionālās M. K. Čurļoņa Mākslas skolai, Laikmetīgā deja Rīgas Baleta skolā, Latvijas Kultūras akadēmija, Katrīnai Ostrovskai, Baibai Kokinai, Zandai Gertnerei-Klicenko, Agnesei Germai, Ringoldam Žigim, Jūlijai Gurvičai, Ksenijai Drovņikovai, Rūtai Zaurei, Andrejam Bilalovam, Matīsam Livčānam, deju grupai RITMS un Elīnai Gaitjukevičai, D’aRTE, kā arī skolas dežurantēm Valijai Paeglei un Sofijai Naglei-Poļakovai!
Foto: Krišs Apšenieks
12.02.2024