Rīgas Baleta skolas audzēkne gūst panākumus Youth America Grand Prix konkursā
NMV Rīgas Baleta skola 3. baleta klases audzēkne Sofina Durandina ir iekļuvusi 25. Starptautiskā baleta konkursa Youth America Grand Prix Italy 2023 finālā un ierindojusies starp Top 12 labākajiem jaunajiem dejotājiem.
Sofina ir izturējusi 3 konkursa kārtas un kļuvusi ne tikai par konkursa finālisti, ierindojoties starp 25 talantīgākajiem jaunajiem dejotājiem savā vecumgrupā, bet ir iekļuvusi Top 12 starp talantīgākajiem jaunajiem dejotājiem klasiskajā dejā Junior kategorijā.
Paldies NMV Rīgas Baleta skola klasiskās dejas pedagoģei Diānai Mancevičai un horeogrāfei Milanai Komarovai par ieguldīto darbu un audzēknes sagatavošanu!
Paldies par NMV Rīgas Baleta skola un Latvijas vārda popularizēšanu!
Konkurss Youth American Grand Prix Italy 2023 norisinājās no 25. līdz 28. novembrim Veronā, Itālijā.

29.11.2023