Rīgas Baleta skolas audzēkne iegūst 1. vietu starptautiskā baleta konkursā
SVEICAM UN LEPOJAMIES!
NMV Rīgas Baleta skola 5. baleta klases audzēkne Veronika Reznichenko Starptautiskajā baleta konkursā Vibe.international Vīnē ir ieguvusi divas pirmās vietas klasiskās un laikmetīgās dejas kategorijās savā vecumgrupā, žūrijas balvu, kā arī 3 stažēšanās iespējas Eiropas baleta skolās un uzaicinājumu dejot Starptautiskajā baleta festivālā Jūrmalā.
Konkurss Vibe.international norisinājās no 25. līdz 27. martam Vīnē, Austrijā. Veronika konkursā dejoja klasisko variāciju no baleta “Raimonda” un Auroras variāciju no baleta “Apburtā princese”, kā arī horeogrāfes Elzas Leimanes horeogrāfiju “Schimmering”.
Paldies NMV Rīgas Baleta skola klasiskās dejas pedagoģei Indrai Lapšinai un horeogrāfei Elzai Leimanei par ieguldīto darbu un audzēknes sagatavošanu!
04.04.2024