Rīgas Baleta skolas audzēknes iegūst godalgotas vietas Džordža Balančina Kutaisi IV Starptautiskajā horeogrāfijas festivālā

Mākslu izglītības kompetences centra “Nacionālā Mākslu vidusskola” Rīgas Baleta skolas audzēknes ir ieguvušas godalgotas vietas Džordža Balančina Kutaisi IV Starptautiskajā horeogrāfijas festivālā.

NMV Rīgas Baleta skolu konkursā pārstāvēja I kursa audzēknes – Nika Judinceva, Anabella Mia Austvika, Demija Krauze un 4. baleta klases audzēkņi – Aleksandra Petrova, Jēkabs Plēpis un Gustavs Erdmanis-Hermanis.
I kursa audzēkne Nika Judinceva ir ieguvusi I vietu un Anabella Mia Austvika ir ieguvusi II vietu savā vecumgrupā. Savukārt 4. baleta klases audzēkne Aleksandra Petrova savā kategorijā ir ieguvusi I vietu.
Sirsnīgi sveicam ar panākumiem!
Paldies Rīgas Baleta skolas pedagogiem – Regīnai Kaupužai, Jūlijai Gruvičai, Milanai Komarovai un Sergejam Biserovam par audzēkņu sagatavošanu!
Festivāls norisinājās no 2023. gada 11. līdz 12. novembrim Kutaisi, Gruzijā.

15.11.2023